Výsledky Melanomového dne v Nemocnici Kyjov

Nedávná akce Melanomový den, kterou jsme uspořádali v naší nemocnici v úterý 30. května 2023, dopadla na výbornou! Chtěli bychom poděkovat všem, kteří se zúčastnili tohoto důležitého preventivního programu.

Během tohoto speciálního dne jsme provedli celkem 316 vyšetření týkajících se melanomu, což je nebezpečný typ rakoviny kůže. Těší nás, že jste si našli čas a přišli na tato vyšetření, která jsou zásadní pro časné odhalení případných problémů.
V průběhu akce jsme měli záchyt tří podezřelých případů melanomu. Všichni pacienti byli okamžitě přesměrováni k dalším specializovaným vyšetřením.
Dalších 56 pacientů jsme objednali na zákrok či odstranění znaménka, výrůstků a dalších podezřelých kožních lézí.
Děkujeme vám za účast na Melanomovém dni a za to, že se zajímáte o vaše zdraví. Děkujeme i našim báječným zdravotníkům, za tento heroický výkon, 316 vyšetření bez objednání v jeden jediný den.

Chci se objednat na kožní oddělení: