Tisk článku

CHARAKTERISTIKA NEMOCNICE

 


                    3968Vítejte na webových stránkách Nemocnice Kyjov určených Vám, našim klientům. Naleznete zde informace týkající se nejen pobytu v nemocnici ale i Vašich práv.
Jsme připraveni Vám citlivě, ohleduplně a s porozuměním pomoci prostřednictvím našeho kvalifikovaného zdravotnického personálu.
Rádi se seznámíme s vašimi dotazy, podněty a připomínkami k naší práci., se kterými nás můžete  kontaktovat na dotazy@nemkyj.cz . Emailová adresa neslouží k objednávání pacientů, s tímto požadavkem kontaktujte, prosím, příslušné ambulance a oddělení.
Máte možnost podat i stížnost, veškeré informace ohledně postupu řešení stížnosti naleznete zde.  

Vize Nemocnice Kyjov: Chceme poskytovat vysoce kvalitní péči, která povede k vyléčení či alespoň ke zlepšení zdravotního stavu našich pacientů.

 


CHARAKTERISTIKA

 

Nemocnice Kyjov je komplexním zařízením poskytujícím ambulantní i lůžkovou péči obyvatelům okresu Hodonín.

V oborech interna, chirurgie, dětské, gynekologie-porodnictví a ARO poskytuje péči o 162 tisíc obyvatel okresu spolu s nemocnicí v Hodoníně, v dalších lůžkových oborech, kterými jsou neurologie, ortopedie, urologie, kožní, oční, rehabilitace, ušní-nosní-krční, plicní a infekční zajišťuje ústavní péči samostatně. Mimo to provozuje i lůžka následné péče v počtu 38, a to na detašovaném lůžkovém pracovišti ve Veselí nad Moravou.
Nemocnice zajišťuje i organizuje dětskou, všeobecnou a stomatologickou lékařskou službu první pomoci. V areálu nemocnice působí celkem 47 odborných ambulancí, několik dalších je umístěno na poliklinice ve Veselí nad Moravou i Hodoníně.

KDE NÁS NAJDETE


Nemocnice je situována v klidném prostředí na okraji města Kyjova směrem na Brno.
Přímo u nemocnice jsou zastávky ČSAD, kde zastavují autobusové linky z blízkých vesnic a měst i městská hromadná doprava.PARKOVÁNÍ V NEMOCNICI KYJOV

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKAPLÁN AREÁLU


PROHLÍDKA AREÁLU
https://www.youtube.com/watch?v=aHZJsuOEGAk

Dětské oddělení - herní terapeut
https://www.youtube.com/watch?v=qeJIe_4vofg

Radiologie - magnetická rezonance
https://www.youtube.com/watch?v=A_GcrgLxZuE

Gynekologicko-porodní oddělení - Správná technika kojení
https://www.youtube.com/watch?v=_HVTMJfTWDU


Toto video pro Nemocnici Kyjov vytvořila společnost 360video.cz