Tisk článku

Rekonstrukce nemocniční kantýny!


Vážení pacienti, milí zaměstnanci,
rádi bychom Vás informovali, že naše nemocniční kantýna bude dočasně uzavřena z důvodu nutné rekonstrukce. Chceme Vám poskytnout ještě lepší a modernější prostředí pro Vaše stravování a odpočinek.

Rekonstrukce bude probíhat nepřetržitě, s předpokládaným datem dokončení v průběhu měsíce října nebo listopadu. Během této doby bude možnost pro zaměstnance i pacienty zakoupit omezený sortiment svačinových jídel a občerstvení v naší jídelně. Platba bude možná výhradně platební kartou nebo prostřednictvím čipu (zaměstnanci, od pondělí 14. 8.).

Chápeme, že strava je důležitou součástí i pro naše pacienty. Během Vašeho pobytu u nás jsme proto zajistili alternativní možnost. V našem areálu bude k dispozici Food Truck (v sousedství stávající kantýny), který vám nabídne široký výběr základního občerstvení, kávy a osvěžujících nealkoholických nápojů.

Doufáme, že tato dočasná opatření nebudou představovat pro vás výraznou nepříjemnost a že si stále budete moci pochutnat na chutných a kvalitních pokrmech. Omlouváme se za jakékoliv nepříjemnosti, které by mohly vzniknout v souvislosti s rekonstrukcí kantýny, a děkujeme vám za pochopení.

Pokud budete mít jakékoli dotazy nebo požadavky ohledně stravování během této doby, neváhejte kontaktovat náš personál, který vám rád poskytne další informace.

Děkujeme za vaši trpělivost a podporu při zlepšování našich prostor pro vás a další pacienty. Vaše zdraví a pohodlí jsou naší prioritou!

Kyjov 1. 8. 2023