O nás jako zaměstnavateli

Nemocnice Kyjov, jako jeden z největších zaměstnavatelů v srdci Slovácka, nabízí svým zaměstnancům řadu benefitů a výhod. Jsme komplexní zařízení poskytující ambulantní i lůžkovou péči, a to nejen obyvatelům Kyjovska, ale i Veselska a Hodonínska. Nemocnice se pyšní širokým spektrem specializovaných ambulancí a odborných pracovišť. Naším cílem je poskytovat vysoce kvalitní péči a podporovat odborný růst našich zaměstnanců.

Jako zaměstnavatel nabízíme dlouhodobou jistotu zaměstnání, perspektivu odborného rozvoje, možnost kariérního růstu, přístup k moderním technologiím a řadu zaměstnaneckých benefitů. Zájemcům o pracovní pozici lékaře infekčního nebo neurologického oddělení a radiologického asistenta nabízíme stipendijní program.

Zaměstnancům i uchazečům nabízíme atraktivní finanční výhody, úvazek na dobu neurčitou, podporu vzdělávání a řadu dalších benefitů, které činí práci v Nemocnici Kyjov příjemnou a obohacující.

Zaměstnancům nabízíme:

•     Dlouhodobou jistotu zaměstnání, stabilní příjem
  •     Perspektivu odborného rozvoje
  •     Možnost kariérního růstu
  •     Přístup k moderním technologiím
  •     Zaměstnanecké benefity ZDE
  •     Zájemcům o pracovní pozici lékař infekčního nebo neurologického oddělení a radiologický asistent nabízíme stipendijní program

V případě Vašeho zájmu u nás pracovat zašlete spolu životopisem vyplněný Souhlas se zpracováním osobních údajů.