O nás jako zaměstnavateli

Nemocnice Kyjov je komplexním zařízením poskytujícím ambulantní i lůžkovou péči obyvatelům okresu Hodonín.

V oborech interna, chirurgie, dětské, gynekologie-porodnictví a ARO poskytuje péči o 162 tisíc obyvatel okresu spolu s nemocnicí v Hodoníně, v dalších lůžkových oborech, kterými jsou neurologie, ortopedie, urologie, kožní, oční, rehabilitace, ušní-nosní-krční, plicní a infekční zajišťuje ústavní péči samostatně. Mimo to provozuje i lůžka následné péče v počtu 38, a to na detašovaném lůžkovém pracovišti ve Veselí nad Moravou.
Nemocnice zajišťuje i organizuje dětskou, všeobecnou a stomatologickou lékařskou službu první pomoci. V areálu nemocnice působí celkem 47 odborných ambulancí, několik dalších je umístěno na poliklinice ve Veselí nad Moravou i Hodoníně.
Většině odborných pracovišť byla uděleno Ministerstvem zdravotnictví ČR akreditace.
Nemocnice Kyjov zaměstnává asi 1300 zaměstnanců a řadí se k největším zaměstnavatelům hodonínského okresu.

Zaměstnancům nabízíme:

•     Dlouhodobou jistotu zaměstnání, stabilní příjem
  •     Perspektivu odborného rozvoje
  •     Možnost kariérního růstu
  •     Přístup k moderním technologiím
  •     Zaměstnanecké benefity ZDE
  •     Zájemcům o pracovní pozici lékař infekčního nebo neurologického oddělení a radiologický asistent nabízíme stipendijní program

V případě Vašeho zájmu u nás pracovat zašlete spolu životopisem vyplněný Souhlas se zpracováním osobních údajů.