Tisk článku

Porodnice Kyjov rozdává maminkám pleny zdarma

Pleny jsou neodmyslitelnou součástí výbavičky pro každé novorozené miminko. S péčí o právě narozené děti od února pomáhá i porodnice Nemocnice Kyjov. Každá maminka, která tady přivede na svět svého potomka, dostane do výbavy jako dárek balík plen na celý měsíc zdarma. Že je to dárek k nezaplacení, o tom ví každá zkušená matka.
„Velmi mě to překvapilo, vůbec jsem nečekala takovou nadílku. Hlavně dnes, kdy všechno zdražuje. Jsme moc rádi za takový skvělý dárek. Porodnici Kyjov jsem si vybrala, protože jsem slyšela samou chválu a líbí se mi, že je taková rodinná,“ vyjádřila spokojenost paní Andrea, maminka, která na svět přivedla prvorozeného syna.
Rodinná porodnice v srdci Slovácka se rozhodla maminkám po porodu nadělit překvapení nejen v podobě dětských plen. Z porodnice odchází s balíčkem vhodné novorozenecké kosmetiky a produktů, které mohou testovat v pohodlí domova. Dárky věnovaly firmy a organizace, s nimiž porodnice spolupracuje, jako například Nadace Nedoklubko.
Péče odborníků z pediatrie, gynekologie a porodnictví se projevuje i tak, že maminky v Kyjově rodí opakovaně.
„Vytváříme pohodové rodinné a zároveň bezpečné prostředí pro budoucí maminky a jejich novorozená miminka, a to s maximálním důrazem na jejich individualitu. V současné době usilujeme o rozšíření předporodní a poporodní péče,“ uvedla lékařka Gynekologicko-porodnického oddělení Nemocnice Kyjov MUDr. Veronika Svätá s tím, že o detaily se podělí v následujících týdnech.

Kyjov 23_02_07

Veronika Hollerová
tisková mluvčí Nemocnice Kyjov
T: +420 777 908 294
E: hollerova.veronika@nemkyj.cz
www.nemkyj.cz

foto ilustrační se souhlasem matky

15186