Nemocnice Kyjov zve na veletrhu práce

Kyjov, 20. října 2023 – Nemocnice Kyjov zve všechny, kteří hledají pracovní příležitosti v oblasti zdravotnictví, na prestižní Veletrh práce ve zdravotnictví v Olomouci, který se uskuteční dne 25. října.

Tento veletrh představuje výjimečnou příležitost pro všechny zájemce o práci v oblasti zdravotnictví, ať už jste lékaři, zdravotní sestry nebo jiní zdravotničtí profesionálové. Nemocnice Kyjov se na této události aktivně účastní. Proč byste neměli tento veletrh minout:

Zjistěte, proč si vybrat Nemocnici Kyjov:

•     Přijďte se dozvědět, co dělá naši nemocnici jedinečnou a proč byste měli zvážit práci u nás.
  •     Vysvětlíme vám, jaké výhody a perspektivy může kariéra v Nemocnici Kyjov přinést.
Co můžeme nabídnout zdravotnickým profesionálům:
  •     Informace o tom, co láká lékaře, sestry a další zdravotnické pracovníky k práci u nás.
  •     Uvidíte, jaký významný vliv může mít váš přínos pro naši organizaci a pacienty.
Porovnejte nabídky zaměstnavatelů:
  •    Na olomouckém Veletrhu práce ve zdravotnictví bude přítomen rekordní počet zaměstnavatelů z oblasti zdravotnictví.
  •     Můžete si porovnat různé pracovní nabídky a vybrat si to nejlepší pro svou kariéru.
Možnost seznámení s Nemocnicí Kyjov:
  •     Přijďte na náš stánek, kde se můžete seznámit s našimi zástupci, položit otázky přítomným lékařům a dozvědět se více o pracovních příležitostech u nás.
Zájem o spolupráci:
  •     Nemocnice Kyjov aktivně hledá nové talenty, včetně lékařů, sester a dalších zdravotnických profesionálů.
  •     Věříme v profesní růst našich zaměstnanců a jsme připraveni podpořit vaši kariéru.
Těšíme se na setkání s vámi na Veletrhu práce ve zdravotnictví v Olomouci. Dejte nám příležitost ukázat vám, proč právě Nemocnice Kyjov může být správným místem pro vaši zdravotnickou kariéru.

#nemocnicekyjov #nemkyj