Čertovské vizity v kyjovské nemocnici

Vizity zpravidla patří k těm méně oblíbeným, avšak nezbytným součástem pobytu na nemocničním lůžku.Na Dětském oddělení to ale vždy neplatí. V prosinci se některé vizity mění v čirou radost. Úkoly zdravotnického personálu totiž přebírají čerti podpořeni andělem a Mikulášem.
Stejně jako v předchozích letech se v Nemocnici Kyjov čertovská vizita uskutečnila hned dvakrát. Nejprve se do pekelných kožichů oblékli zaměstnanci nemocnice, podruhé se pod kostýmy schovali pracovníci České pošty z hodonínského depa. Rozdávali dobrou náladu a krásné dárky - kromě sladkostí taky plyšáky, knížky a různé hračky. Moc jim za to děkujeme!

Naše sestřička navíc napekla perníčky, při jejichž zdobení vypomáhali malí pacienti. Těm přejeme, aby se jim bolístky alespoň v prosinci vyhýbaly a o Vánocích mohli být doma se svými nejbližšími.