Prvním miminkem v Nemocnici Kyjov je Kryštof Hadaš

Prvním miminkem roku 2023 v Nemocnici Kyjov je chlapeček, který se narodil 2. ledna v 8 hodin a 10 minut, na svět přišel císařským řezem. Rodiče mu dali jméno Kryštof.
Z Veselí nad Moravou přijela do porodnice o necelý měsíc dříve maminky Radka Hadašová, aby na svět přivedla své druhé miminko. Zvolila si porodnici v Kyjově pro dobrou zkušenost z prvního porodu. Vedle dcerky Nellinky, která se narodila před necelými dvěma lety, jim do rodiny přibyl syn Kryštof Hadaš.
„Pořád tomu ještě nemůžu věřit, protože termín porodu vycházel až na konec ledna, miminku se na svět chtělo dřív, všechno ale už doma máme připravené,“ uvedla spokojená maminka, která první dva dny po porodu trávila na jednotce intenzivní péče a pochvalovala si výbornou péči personálu jak během porodu, tak při následné péči. Popřát mamince přišel ředitel nemocice MUDr. Jiří Vyhnal i primář Gynekologicko-porodnického oddělení MUDr. Pavel Kostka.

Kyjov 4. 1. 2022

Veronika Hollerová