Porada starostů Kyjovska za účasti ředitele nemocnice

Aktuální témata Nemocnice Kyjov přinesl v pátek 16. 12. na poradu starostů pořádanou v Kyjově i ředitel nemocnice MUDr. Jiří Vyhnal. Hovořil především o možnosti spolupráce obcí a starostů s nemocnicí a možnostech předávání informací. K tomu by měla mimo jiné sloužit i Čestná rada nemocnice, sestavená ze starostů a zástupců zdravotnického zařízení. Od nového roku by měla opět aktivně fungovat v novém obsazení.
„Starostové by mohli mít možnost se společně s nemocnicí podílet na nějakých projektech. Prostřednictvím této rady si můžeme vyměňovat názory. Příkladem může být to, že například aktuálně řešíme problémy s parkovacími místy v areálu nemocnice. Problém zaparkovat mají jak pacienti, tak zaměstnanci a my o možných řešeních chceme diskutovat a situaci zastabilizovat,“ zmínil jedno z aktuálních témat nemocnice ředitel a vyzval také k vyjádření podpory pro plánovanou rekonstrukci Gynekologicko-porodnického oddělení.

Potřebujete se spojit s vedením nemocnice? Kontaktujte sekretariat@nemkyj.cz
Kyjov 16. 12. 2022

Veronika Hollerová