Tisk článku

Očkování pro cesty do zahraničí

Chystáte se na vytouženou dovolenou či pracovní cestu do zahraničí? Předtím, než se vydáte do nových koutů světa za dobrodružstvím, je důležité myslet na své zdraví a zabezpečit sebe i svou rodinu proti nebezpečným infekčním chorobám. A právě v ambulanci pro očkování a cestovní medicínu se nabízíme možnost získat komplexní očkovací služby před odjezdem!

Víme, že každá země a region může nést svá specifická rizika, kterým je třeba se přizpůsobit. Proto jsme ve spolupráci s odborníky na cestovní medicínu připravili široké spektrum očkování, které pokrývá potřeby různých destinací a cestovních stylů.
Náš tým vám pomůže s individuálním plánem očkování a poradí vám, jaké vakcíny jsou pro váš konkrétní případ nezbytné.

Z čeho tedy můžete těžit, když se rozhodnete navštívit naši ambulanci před cestou do zahraničí?

  • Komplexní očkování: Nabízíme širokou škálu očkování proti žloutence, hepatitidě, žloutence typu A, břišnímu tyfu, vzteklině a mnoha dalším nemocem.
  • Individuální poradenství: Pomůžeme vám sestavit optimální očkovací plán, který bude odpovídat vašim konkrétním potřebám a zdravotnímu stavu.
  • Aktualizované informace: Jsme vždy dobře informováni o aktuálních cestovních omezeních, epidemiologické situaci a požadavcích na očkování v různých destinacích.
  • Bezpečnost a kvalita: Sledujeme nejvyšší standardy v oblasti očkování a používáme pouze licencované vakcíny, které jsou prověřené a bezpečné.

Pokud plánujete cestovat do zahraničí, neváhejte nás kontaktovat a domluvte si schůzku v naší ambulanci.
https://www.nemkyj.cz/ambulance-pro-ockovani-a-cestovni-medicinu