Nová ambulance praktického lékaře pro děti a dorost otevírá v Nemocnici Kyjov

Nová ambulance praktického lékaře pro děti a dorost otevírá v Nemocnici Kyjov

Nemocnice Kyjov od října otevírá zbrusu novou ambulanci praktického lékaře pro děti a dorost. Tato nová ambulance bude sloužit k poskytování kvalitní zdravotní péče dětem a mladým lidem ve věku od narození do 18 let.
Ambulance praktického lékaře pro děti a dorost bude sídlit v přízemí pavilonu F, vedle dětské příjmové ambulance, a bude zahajovat svou činnost od 2. října 2023.
Co můžete očekávat:
  • Profesionální péči poskytovanou zkušenými lékaři z dětského oddělení.
  • Komplexní péči, která zahrnuje preventivní prohlídky, diagnostiku, očkování a léčbu různých zdravotních stavů.
  • Přátelské a bezpečné prostředí, které bylo navrženo s ohledem na pohodlí dětí a jejich rodin.
Všichni pacienti a rodiče, kteří mají zájem o registraci do této nové ambulance, jsou vítáni a mohou nás kontaktovat na telefonním čísle 601 312 615 v pracovní dny od 8.00 do 12.00.
Chceme také zdůraznit, že budeme dávat přednostní registraci pacientům, jejichž praktický lékař ukončuje činnost, aby si zajistili nepřerušený přístup ke zdravotní péči.
„S novou ambulancí praktického lékaře pro děti a dorost se snažíme poskytovat vynikající péči a podporu pro naše nejmladší pacienty a jejich rodiny,“ zdůraznil ředitel Nemocnice Kyjov MUDr. Jiří Vyhnal.
Pro další informace nebo dotazy nás prosím kontaktujte na uvedeném telefonním čísle.

Kyjov 23_09_06

Kontakt pro média: