Tisk článku

Nemocnice nabízí větší komfort – otvírá další nadstandardní pokoj

Po chirurgickém oddělení se možnosti využití nadstandardního pokoje dočkají i pacienti, kteří budou hospitalizováni na ORL oddělení. Jedná se o jednolůžkový pokoj, jehož součástí je samostatné sociální zázemí, TV, wifi připojení, lednice či rychlovarná konvice.
Pobyt na nadstandardním pokoji je určen především pro dospělé pacienty. V případě, že nadstandardní pokoj nebude obsazen dospělými pacienty, mohou jej využít i rodiče, kteří doprovází děti k operačním zákrokům. V tomto případě se pokoj dovybaví lůžkem pro dětského pacienta.
Za pobyt v nadstandardním pokoji si zájemce připlatí denně 500 korun. Ušetřit mohou klienti, kteří využijí například slevy rodinných pasů nebo komerčního pojištění.
Nadstandardní pokoj je nutné předem rezervovat přes registraci ORL ambulance v pracovních dnech v době od 13:00 do 15:30 hodin na telefonním čísle 518 601 656.

Pro zpříjemnění pobytu na nemocničním lůžku mohou nadstandardní pokoje v Nemocnici Kyjov vedle ORL využít pacienti například na gynekologicko-porodnickém oddělení, dětském odd., kožním odd., urologii, chirurgii nebo rehabilitaci.

Kyjov 23_01_25

Veronika Hollerová
tisková mluvčí Nemocnice Kyjov
T: +420 777 908 294
E: hollerova.veronika@nemkyj.cz
www.nemkyj.cz