Tisk článku

Křehký pacient – křehký zdravotník


TISKOVÁ ZPRÁVA

Nemocnice Kyjov připravuje XI. ročník konference: "Den Florence Nightingale"
s tématem "Křehký pacient – křehký zdravotník"

Kyjov, 27. 2. 2024 – Nemocnice Kyjov vstupuje do finální fáze příprav – XI. ročníku konference "Den Florence Nightingale". Konference, která je určena nejen pro nelékařské zdravotnické pracovníky, ale i pro lékaře, se letos zaměří na téma "Křehký pacient – křehký zdravotník". Akce se uskuteční ve středu 28. února 2024 od 8.30 hod. v Domě kultury v Kyjově.

Konference "Den Florence Nightingale" již jedenáctým rokem přináší diskuzi a sdílení informací a podporuje výměnu zkušeností mezi zdravotnickými profesionály.
Hlavní organizátorkou letošního ročníku je náměstkyně pro ošetřovatelskou péči, Mgr. Veronika Neničková, MBAce která se může pochlubit bohatou zkušeností v oblasti zdravotnictví a péče
o pacienty.

"Letošní konference se zaměřuje na významnou problematiku křehkosti pacientů a její dopad na zdravotnické pracovníky. Těší mě, že můžeme opětovně poskytnout platformu pro odbornou diskuzi a sdílení osvědčených postupů nebo novinek," uvedla Mgr. Veronika Neničková.

Mezi klíčové řečníky letošního ročníku patří Doc. PhDr. Laura Janáčková, CSc., která se bude věnovat tématu křehké vztahy. Vedle odborných přednášek bude k dispozici i doprovodný program zaměřený na péči o kůži a výživu s možností vyzkoušet si simulátor stárnutí.


Pro více informací o konferenci navštivte:
https://www.nemkyj.cz/xi-den-florence-nightingale

Pro další informace a dotazy kontaktujte:
Veronika Hollerová, tisková mluvčí
hollerova.veronika@nemkyj.cz
777 908 294
www.nemkyj.cz