Informace nefrologické a kardiologické ambulance pro děti

Dovolte nám Vás informovat o situaci s odbornými ambulancemi na dětském oddělení Nemocnice Kyjov.
Vzhledem k ukončení pracovního poměru lékaře nefrologické ambulance je od prosince 2022 dočasně pozastavena činnost této specializované ambulance. Intenzivně hledáme řešení nastalé situace a omlouváme se za potíže tímto způsobené. Pokud jste svými praktickými lékaři odesláni k nefrologickému vyšetření kontaktujte, prosím, nefrologickou ambulanci v Fakultní dětské nemocnici Brno. Pacienti, kteří byli v naší ambulanci sledováni a potřebují pro svého nového nefrologa  dokumentaci, bude jim poskytnuta kopie posledního záznamu, o kterou mohou požádat každý pracovní den od 7.00 do 15.00 hod.

Současně Vás informujeme i o dočasné nedostupnosti dětské  kardiologické ambulance z důvodu dlouhodobé pracovní neschopnosti lékaře. V případě nutnosti kardiologického vyšetření Vašeho dítěte se obracejte, prosím, na kardiologickou ambulanci v Dětské fakultní nemocnici Brno.

V případě změny dostupnosti odborných ambulancí Vás budeme informovat.

Děkujeme za pochopení.

Kyjov 23_02_10