Městem chodí Mikuláš a dorazil až k nám

O každoroční milé mikulášské zastavení v Nemocnice Kyjov, příspěvková organizace se i v letošním roce postarali pracovníci České pošty z balíkového oddělení Depo Hodonín.
Čert s andělem a Mikulášem navštívili zdejší dětskou pohotovost a dětské oddělení, kde mohli alespoň na chvíli rozveselit malé pacienty. Prošli také další pracoviště Nemocnice Kyjov a zamířili i za klienty Domov Horizont Kyjov nebo seniory v Centru služeb pro seniory Kyjov.
"Každý rok navštívíme dětské oddělení v Kyjově, urgenty, ortopedii nebo kyjovské seniory. Museli jsme vytvořit už dvě skupiny a díky sponzorům jsme letos mohli rozdat 650 balíčků,“ sdělila Hana Šuralová, vedoucí balíkového oddělení Depo Hodonín Pošta.
Společně s kolegy dětem rozdali nejen úsměv na tváři, ale i krásné dárky – plyšáky, knihy nebo hračky.
Děkujeme – každý úsměv v nemocnici se počítá!
Kyjov 5. 12. 2022