Porodnice Kyjov rozdává pleny zdarma

Podpořit péčí o právě narozené děti, to je cílem nedávného rozhodnutí managementu Nemocnice Kyjov. Každé mamince, která přivede na svět svého potomka ve zdejší porodnici, náleží pleny pro dítě na celý měsíc ZDARMA. Akce stále pokračuje a jsou na ni pozitivní ohlasy.
"Za mě naprostá spokojenost, péče sestřiček a doktorů vynikající a k tomu pleny zdarma," pochvaluje si paní Zuzana. „Velmi mě to překvapilo, vůbec jsem nečekala takovou nadílku. Hlavně dnes, kdy všechno zdražuje. Jsme moc rádi za takový skvělý dárek. Porodnici Kyjov jsem si vybrala, protože jsem slyšela samou chválu a líbí se mi, že je taková rodinná,“ potvrdila paní Andrea, maminka, která na svět přivedla prvorozeného syna a z porodnice si rovnou odnesla dárek v podobě plen na celý měsíc zdarma.

„Vytváříme pohodové rodinné a zároveň bezpečné prostředí pro budoucí maminky a jejich novorozená miminka, a to s maximálním důrazem na jejich individualitu,“ potvrzuje přístup zdejších zdravotníků lékařka Gynekologicko-porodnického oddělení Nemocnice Kyjov MUDr. Veronika Svätá.

Akce ukončena 31. 7. 2023

Kyjov 23_04_05