Ocenění nejlepších zaměstnanců Nemocnice Kyjov

V pondělí 4. března 2024 byli oceněni nejlepší zaměstnanci v rámci Nemocnice Kyjov. Byli vybráni ve třech kategoriích: nejlepší nezdravotníci, lékaři/farmaceuti a jiní odborníci s vysokoškolským vzděláním a zdravotničtí pracovníci nelékařských oborů.
Gratulaci oceněným předal ředitel Nemocnice Kyjov MUDr. Jiří Vyhnal společně s obchodní náměstkyní NK Mgr. Petrou Böhmovou, LL.B.. Hlasování o nejlepších zaměstnancích bylo anonymní a zapojit se do něj mohli všichni zaměstnanci prostřednictvím dotazníku na konci roku 2023.
„Děkujeme všem zaměstnancům Nemocnice Kyjov za jejich účast v historicky první anketě o nejlepšího zaměstnance za rok 2023. Tato iniciativa byla zahájena s cílem ocenit a odměnit vynikající pracovníky naší nemocnice. Zajímá nás pohled našich zaměstnanců na své kolegy. Nejen na ty, kteří dobře dělají svoji práci, ale i ty, kteří se nebojí udělat i něco navíc,“ uvedl ředitel MUDr. Vyhnal s tím, že anketa začíná tradici ocenění talentovaných a oddaných zaměstnanců.
Gratulujeme vítězům a všem ostatním za jejich neocenitelný přínos k poskytování kvalitní zdravotní péče v Nemocnici Kyjov.
Zaměstnanci mohli hlasovat ve třech kategoriích, představujeme vítěze každého segmentu:

Nejlepší lékař/ka, farmaceut/ka, jiný odborný VŠ pracovník/pracovnice

• Lukeš Karel, MUDr. – kardiolog, lékař se specializací v oboru interny
  • Látal Luboš, MUDr. – prim. RDG oddělení
  • Pecha Robert, MUDr. – gynekolog

Zdravotničtí pracovníci nelékařských oborů (sestry, sanitáři)

• Šefčíková Jana – vrchní sestra JIP interna
  • Kolaříková Zuzana – všeobecná zdravotní sestra INT muži