Nemocnice Kyjov obnovila fungování Čestné rady

Významná událost se odehrála nedávno v Nemocnici Kyjov. Ve čtvrtek 11. května 2023 zasedala obnovená Čestná rada, která bude sloužit jako důležitý orgán pro zlepšování zdravotní péče a komunikaci mezi nemocnicí a okolními obcemi. Nejnovější předsedkyní Čestné rady Nemocnice Kyjov se jednohlasně stala starostka obce Bukovany Jana Šimečková.
Čestná rada je tvořena vybranými starosty z regionu, kteří zastupují své obce. Jejich úkolem je pravidelně se setkávat, diskutovat o aktuálních problémech a přinášet podněty a nápady, které mohou přispět k dalšímu zlepšení poskytované zdravotní péče. Tato spolupráce umožňuje získávat cenné zpětné vazby od místních komunit a vytvářet strategie, které reflektují potřeby pacientů a obyvatel zdejšího regionu.
Obnovení Čestné rady je důležitým krokem směrem k zajištění transparentnosti a otevřené komunikace mezi nemocnicí a okolními obcemi. Setkání budou pravidelná a umožní vytvářet udržitelné a efektivní strategie v oblasti zdravotní péče.

Více v reportáži TVS.

Kyjov 15. 5. 2023